04 Aralık 2021 Cumartesi - 09:38
BALIKESİR'İN DÜNYAYA AÇILAN PENCERESİ
KUR’AN TİLAVETİ BULUŞMASI - Emin BULDAN TV - MEDYA TV - Balıkesir’in Haberi Markası

KUR’AN TİLAVETİ BULUŞMASI

Eklenme Tarihi : 25.10.2021

Ak Parti Susurluk İlçe Başkanlığı, her Pazar Susurluk Yeni Mahalle Camii’nde Sabah Namazı ve sonrasında cemaat ile çorba programına devam ediyor.

AK PARTİ’DEN SABAH NAMAZINDA KUR’AN TİLAVETİ BULUŞMASI

Ak Parti Susurluk İlçe Başkanlığı, her Pazar Susurluk Yeni Cami’de düzenlediği sabah namazı ve çorba ikramı ile vatandaşla buluşmaya devam ediyor. Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın da Yönetim Kurulu Üyeleri; Hakan Aka, Fatih Güngör, Mehmet Aydemir ve Mücahit Genç ile katıldığı sabah namazı programı Kur’an-ı Kerim Tilaveti’nde, TRT’de Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma yarışmasında birinci olan Genç Hocalar Kur’an ziyafeti çektiler.

TRT BİRİNCİSİ GENÇ HOCALAR MEST ETTİ

Ak Parti Susurluk İlçe Teşkilatı ana kademe, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları üyelerinin de katıldığı programda camii cemaati ile sabah namazı eda edildi. Namazın ardından; TRT’de düzenlenen Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması Birincileri, Hüseyin Akbulut, Mustafa Alphayta, Enes Özsoy, Mehmet Ali Sarıtürk ileYeni Mahalle Cami İmamı Halil İbrahim Dumlu Kur’an-ı Kerim Tilavetinde camiyi dolduran cemaate duygulu anlar yaşattılar. Daha sonra her Pazar olduğu gibi hayırseverler tarafından karşılanan Çorba ikramında bulunuldu.

DAVA ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE HEDEF 2023

Susurluk’taki vatandaşlarla buluşma ve sohbet etme imkanı bulan Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Ak Parti’nin her daim sahada halkla birlikte olma gayreti içerisinde olduğunu söyledi. Başaran, “Bu sabah Susurluk İlçe Teşkilatımızın uzun bir süredir Pazar günleri düzenlediği sabah namazı ve çorba ikramı programına katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Milletimize hizmet yolunda birlikte yol aldığımız dava arkadaşlarımızın gayreti, samimiyeti bizleri 2023 hedefine götürecektir. Camii cemaatimiz ve mahalleli vatandaşlarımızı dinlemek, onlarla sohbet etmek ve hayır dualarını almak, ülkemizin geleceğine dair çalışmalarımıza olan inancımızı arttırdı. Buradan, Ak Parti Susurluk İlçe Teşkilatımıza, Gençlerimize ve Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile bizlere huzur veren Genç Hocalarımıza, samimi misafirperverlikleri ve sohbetleri için Susurluk Yeni Mahalle yaşayan halkımıza teşekkür ediyorum. Rabbim hepsinden razı olsun. Milletimize Hizmet yolunda,   Ak Davamızı, 2023 hedefine ulaştırmak için Dava arkadaşlarımızla birlikte Durmak Yok Yola Devam” dedi.


Yorumlar

Yorumlar - {0 yorum yapıldı} YORUM YAZ
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Vatandaşı unuttular
08.01.2020
AĞAÇLAR TAŞINIYOR
31.03.2021
İŞTE O PAYLAŞIMLAR
21.08.2020
MURAT BEY LÜTFEN İSTİFA EDİP GİDER MİSİN?
17.05.2017
GEREKÇE: ŞU!
14.06.2021
Exserver