26 Ekim 2021 Salı - 05:19
BALIKESİR'İN DÜNYAYA AÇILAN PENCERESİ
UYGUR EDREMİT’TE - Emin BULDAN TV - MEDYA TV - Balıkesir’in Haberi Markası

UYGUR EDREMİT’TE

Eklenme Tarihi : 25.09.2021

AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur,  ilçe ziyaretleri kapsamında Edremit’te ziyaretlerde bulundu.  

Ziyaretlerine Burhaniye’de Bigadiç Süt Birliğinin satış ofisinin açılışıyla başlayan Milletvekili Uygur, sonrasında Edremit’e geçti.

Yaşlı, engelli ve hasta ziyareti yapan milletvekili Uygur Önceki dönemde partide görev almış kişileri ziyaret etti ve son olarak da ilçe başkanlığında teşkilatla bir araya geldi.

Ziyaretleri sırasında Uygur’a AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, Kadın Kolları Başkanı Esrah Gönüldok, Gençlik Kolları Başkanı Ali Armağan Çakan, Edremit Belediye Meclis Üyesi Murat Tuna ve ilçe yönetimi eşlik etti.

Milletvekili Uygur ziyaretleri ile ilgili olarak :  “Vatandaşlarımızla hemhal olabilmek bizim için çok önemli. Ülkemize hizmet misyonuyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde teşkilatımızla birlikte her zaman sahadayız. Sadece seçim zamanı değil, her zaman yedi yirmi dört anlayışı ile vatandaşımızla beraberiz. Onların taleplerini beklentilerini karşılama noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu ziyaretlerimizde vatandaşlarımız çok güzel ilgi ve alaka gösteriyor. İnşallah her şey bir gün öncesinden güzel olacak. Partimizin her kademesindeki dava arkadaşlarımızla vatandaşımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Söz verdiğimiz gibi sıkılmadık el, dokunulmadık gönül kalmayacak anlayışıyla çalışıyoruz.” dedi.


Yorumlar

Yorumlar - {0 yorum yapıldı} YORUM YAZ
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
HOŞGELDİN EFENDİMİZ
01.12.2017
BİRİSİ İNSAN HAKLARI MI DEDİ??
29.08.2017
VİCDANLAR YARALANIYOR
30.01.2020
Milletin Bahçesi
04.06.2020
BAŞKANLA GÜNE MERHABA
03.07.2021
Exserver