28 Mayıs 2020 Perşembe - 10:25
BALIKESİR'İN DÜNYAYA AÇILAN PENCERESİ
BOR'dan dezenfektan - Emin BULDAN TV - Balıkesirde Haberin Markası - Balıkesir Haber - Balıkesir Web TV

BOR'dan dezenfektan

Eklenme Tarihi : 26.03.2020

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR; “BOR’DAN YAPILACAK EL DEZENFEKTANINI DESTEKLİYORUZ”

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir’de üretilen Bor’dan şimdi de el dezenfektanı yapılacağına çok mutlu olduklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bor’dan el dezenfektanı yapılacağını söylemesinin ardından gözleri Balıkesir’e çevrildi. Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, konuyla ilgili açıklamalarda bulunarak; “Daha önce deterjan olarak üretimine başladığımız ve Balıkesir’imizde üretilen Bor’dan şimdi de el dezenfektanı üretimi yapacağız.” Dedi.

 

Ülkemizi ve tüm dünyayı saran Koronavirüse karşı devletimizin almış kararlar doğrultusunda hareket ettiklerini belirten milletvekili Aydemir, “Birçok alanda kullandığımız ve sağlığımız için de güvenli olan Bor madeninden koronavirüse karşı hepimizin son günlerde oldukça fazla tükettiğimiz el dezenfektanı üretimi yapılacak. Cumhurbaşkanımızın verdiği bu müjdeli haberi büyük bir sevinçle karşıladık. Devletimizin aldığı bu karardan son derece memnunuz ve destekliyoruz. Balıkesir’imizin bu mücadelede de en ön safhada yer almasından dolayı oldukça memnunuz. Başta devletimiz ve Cumhurbaşkanımız olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum.”


Yorumlar

Yorumlar - {0 yorum yapıldı} YORUM YAZ
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
GÜNÜN CAPSİ
27.10.2017
HASSSSSSTİRRRRRR, PERDECİ TUNA DOBROVSKİ OLMUŞ!!
11.08.2016
Aslında O Büyükşehir’de bir saksı
05.12.2018
BAŞKAN ERMİŞLER ALTIN DÖNEMİ ANLATTI
12.03.2018
Elektrik çarptı!
03.10.2019
Yeni Anket Sorusu...