06 Aralık 2019 Cuma - 21:44
BÖLGE'NİN EN BÜYÜK WEB TV'Sİ
Korsana geçit yok - Emin BULDAN TV - Balıkesirde Haberin Markası - Balıkesir Haber - Balıkesir Web TV

Korsana geçit yok

Eklenme Tarihi : 21.10.2019

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ekipleri; okul servis araçlarına ve ticari taksilere yönelik uygulama gerçekleştirdi. Eksiklikleri bulunan araç sahipleri, araçların mevzuata uygun hale getirilmesi konusunda uyarıldı.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanlığı bağlı Ulaşım Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri rutin denetim ve kontrol faaliyetlerini sürdürüyor. İl genelinde denetimlerini sıklaştıran ekipler; okul servis araçlarına ve ticari taksilere yönelik uygulama gerçekleştirdi. Öğrencilerin okullarına taşınmaları sırasında güvenli bir şekilde ulaşım hizmetlerinden yararlanmaları ve servis aracı işletmecilerinin mevzuata uygun şekilde faaliyet göstermelerine dair uygulamalarda bulunan belediye ekipleri, denetimlerini eğitim öğretim dönemi boyunca sürdürecek.

 

KORSAN TAKSİYE GEÇİT YOK

 

Ticari taksi kullanan vatandaşların güvenli bir şekilde yolculuk etmesi aynı zamanda korsan taşımacılığın önüne geçilmesine yönelik uygulamalarda da bulunan ekipler; il genelinde ticari taksi işletmeciliği faaliyetini yürüten araçlara da denetim uyguladı. Taksilerin; ön kapılarına durak isimleri ile plakalarını, tavanlarına da araç plakalarının yazılı olması konusunda gerekli uyarılarda bulundular.


Yorumlar

Yorumlar - {0 yorum yapıldı} YORUM YAZ
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
NAİPLİ OKUYOR
12.04.2018
Algem’in ağır konukları
06.08.2018
CHP’Lİ MOLLA’YLA VAKKO’YA BAĞLANDIK!
10.04.2017
29.11.2019
AVLU ÖLÜR, YAY/ADA CAN ÇEKİŞİR!
08.08.2017
Yeni Anket Sorusu...