06 Aralık 2019 Cuma - 20:52
BÖLGE'NİN EN BÜYÜK WEB TV'Sİ
Yılmaz'ın ağır konukları - Emin BULDAN TV - Balıkesirde Haberin Markası - Balıkesir Haber - Balıkesir Web TV

Yılmaz'ın ağır konukları

Eklenme Tarihi : 17.10.2019

Bir dizi etkinlik için Balıkesir’e gelen; KADEM Genel Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ayşe Kardaş Ergezen, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. 

Balıkesir Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından düzenlenen “Kuvayı Milliye Harekâtı ve Kurtuluşunda Kadın Gönüllüler” isimli panele katılmak için Balıkesir’e gelen; KADEM Genel Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ayşe Kardaş Ergezen bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne de bir ziyaret gerçekleştiren heyeti; Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve eşi Mehtap Yılmaz makamda ağırladı. Balıkesir’de kadınlara yönelik hayata geçirdikleri çalışmalar ve yapmayı planladıkları projeler hakkında bilgiler veren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, KADEM’in Balıkesirli kadınlar için büyük önem arz ettiğini ve kadınlara yönelik yaptıkları çalışmalara her fırsatta destek olduklarını belirtti. Kendilerini ziyaret eden; KADEM Genel Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ayşe Kardaş Ergezen  ve KADEM Balıkesir Temsilcisi Zeliha Kahraman’a da teşekkürlerini ileten Başkan Yılmaz, kendilerini Balıkesir’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.


Yorumlar

Yorumlar - {0 yorum yapıldı} YORUM YAZ
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Şöförlerin çilesi
31.12.2018
KEMAL KILIÇDAROĞLU ADALET KUTUP YILDIZI
09.06.2018
SPORUN ZİRVESİ
13.02.2018
MASA DA DANSÖZ OYNATAN YÖNETİCİNİ KOVSANA!!
01.12.2016
AMA RUHU HALA ÇOCUK
24.02.2018
Yeni Anket Sorusu...